Klub Sportowy Metro

 

Galeria absolwentów KS METRO Warszawa

 
 

Wychowankowie KS METRO (zawodnicy, którzy rozpoczynali swoją siatkarską przygodę w naszym Klubie) oraz absolwenci (grali w Metrze, ale wcześniej uczyli się siatkówki w innych klubach) rozwijają obecnie swoje siatkarskie kariery w dorosłej siatkówce.

Trzymamy za nich kciuki i mocno kibicujemy. 


Plus Liga (sezon 2017/2018)

Piotr Nowakowski - Trefl Gdańsk
Maciej Olenderek - Trefl Gdańsk
Karol Kłos - Skra Bełchatów  
Andrzej Wrona - ONICO Warszawa
Bartosz Gawryszewski - Espadon Szczecin
Mariusz Marcyniak - Warta Zawiercie
Bartłomiej Lemański - Asseco Resovia Rzeszów
Adrian Stańczak - GKS Katowice
Maciej Gorzkiewicz - Cuprum Lubin

Ligi zagraniczne (2017/2018)

Zbigniew Bartman - Argentyna
Jakub Radomski - Szwajcaria
Jan Król - Austria
Paweł Halaba - Czechy

Wielu zawodników występuje także w zespołach I i II ligi.

Lista wychowanków KS METRO (do wieku młodzika)

Zawodnicy z poszczególnych roczników, którzy wpisali się w historię Klubu Sportowego METRO. W Klubie trenowało oczywiście więcej młodych siatkarzy, ale z różnych przyczyn ich przygoda z siatkówką zakończyła się znacznie wcześniej niż ukończenie wieku młodzika.

Rocznik 1982, trener Dariusz Kopaniak
Jarosław Wątły, Dorian Kowasz, Robert Giziński, Bartosz Wrzesiński, Marek Michalski, Konrad Woroniecki, Mateusz Kaim, Jacek Szczepański, Rafał Balicki, Michał Ambroziak, Piotr Kalisz, Łukasz Kowal, Władysław Stanek, Adam Żelazko, Mariusz Jabłoński, Łukasz Winiarczyk, Marcin Koperczak, Przemysław Jankowski, Artur Szymański. Maciej Skorupski, Marcin Szczepaniak

Rocznik 1983, trener Wojciech Szczucki
Szymon Naruszko, Łukasz Celej, Dominik Ramus, Maciej Stolarczyk, Hubert Biarda, Waldemar Petrykowski, Michał Koza, Kamil Papiernik, Jakub Machnicki, Łukasz Białkowski, Maciej Kisły, Mateusz Magdycz, Łukasz Balicki, Artur Giec, Maciej Żukowski, Adrian Cichocki

Rocznik 1984, trener Krzysztof Zimnicki
Wicemistrzowie Polski Młodzików w 1999 roku
Tomasz Warszton, Konrad Gradowski, Maciej Gorzkiewicz, Karol Szapel, Sebastian Witek, Paweł Stolarski, Marcin Ołtuszewski, Robert Kępka, Michał Strużek, Rafał Szulim, Konrad Kryszczuk, Przemysław Kuliński
oraz Paweł Mielnicki, Tomasz Korczak, Grzegorz Cendrowski, Michał Wołodko, Leszek Przychodzień

Rocznik 1985, trener Dariusz Kopaniak
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w 2000 roku
Bartek Gawryszewski, Jerzy Mieńkowski, Robert Kozłowski, Tomasz Drzyzga, Bartek Paszak, Paweł Brzozowski, Krzysztof Majewski
oraz Michał Strug, Radek Łuczyński, Czarek Dziergowski, Krzysztof Borkowski, Krzysztof Stefanek, Damian Osytek, Wojciech Kamiński

Rocznik 1986, trener Wojciech Szczucki
Złoci medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w 2001 roku
Krzysztof Getko, Kamil Mazowiecki, Rafał Rzeszowiak, Michał Kordaczuk, Tomasz Sasin, Rafał Dej, Jakub Pietrasik
oraz Jakub Buczek, Dorian John, Michał Klepacki, Piotr Kaniewski, Bartek Kabasa, Piotr Janukowicz

Rocznik 1987, trener Wojciech Szczucki
Złoci medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w 2002 roku
Zbigniew Bartman, Jakub Fedorowicz, Piotr Kopaniewski, Rafał Reszczyk, Mateusz Krawczyk, Wojciech Furman, Błażej Królczyk, Michał Kołakowski, Bartek Jajszczak, Tomasz Walendzik, Robert Pucuła, Jacek Koźmian
oraz Amadeusz Krzemiński, Sebastian Syta, Paweł Rogala, Sergiusz Machczyński

Rocznik 1988, trenerzy Andrzej Wrotek, Wojciech Szczucki
VI miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w 2003 roku
Krzysztof Wierzbowski, Łukasz Grobelny, Michał Charchalis, Paweł Mikołajczak, Andrzej Wrona, Jakub Radomski,Piotr Berka, Łukasz Wróbel, Adam Sotek
oraz Bartek Bogacki, Mateusz Czarnocki, Michał Dylkowski, Paweł Gospodarek, Piotr Kijewski, Robert Kot, Jakub Kotecki, Piotr Latoszewski, Mateusz Olczak, Wiktor Pietruch, Filip Różewski, Jakub Żółcik 

Rocznik 1989, trener Daniel Kołodziejczyk
III miejsce w półfinałach Mistrzostwach Polski Młodzików w 2004 roku. Bez awansu do finałów MP.
Michał Pietrewicz, Jakub Robiński, Jakub Król, Piotr Zalewski, Wojciech Kasprzyk, Barnaba Grzelecki, Paweł Stangenberg, Karol Ołtuszewski, Łukasz Gudowski, Krzysztof Pytelewski, Paweł Karczmarczyk, Maciej Traczyk, Krzysztof Cuch, Dariusz Grzelecki, Jakub Bełz, Marcin Jajszczak, Maciej Starzyński, Andrzej Lewiński, Robert Koper, Igor Królikowski, Michał Polak, Grzegorz Telenga

Rocznik 1990, trener Mirosław Sroka
Wicemistrzowie Polski Młodzików w 2005 roku
Radosław Topolski, Michał Karpiński, Kacper Pobikrowski, Rafał Kowalski, Adam Stelmaszczyk, Kamil Kuliński, Łukasz Łysiak, Marek Sitarski, Dorian Poinc
oraz Jacek Walicki, Mateusz Drzewiecki, Andrzej Nowak 

Rocznik 1991, trener Wojciech Szczucki
Złoci medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w 2006 roku
Łukasz Gradowski, Kamil Szewczyk, Sebastian Kołodziejczyk, Mateusz Majcherek, Maciek Stolarski, Łukasz Pytelewski, Paweł Pałczyński, Piotr Bednarski, Piotr Król
oraz Piotr Jagodowski, Radosław Folcik, Michał Dobrowolski

Rocznik 1992, trener Andrzej Wrotek
Srebrni medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w 2007 roku
Łukasz Woźniak, Piotr Boniecki, Maciej Olenderek, Aleksander Nowosadko, Mateusz Zając, Karol Rosik, Jan Bajena, Marcin Zacharski, Michał Wójcik, Adrian Snopkowski, Igor Grunt, Grzegorz Dziedzic.

Rocznik 1993, trener Adam Beczek
Kamiński Jakub, Rembecki Jakub, Biernat Wojciech, Popardowski Krzysztof, Stefański Michał, Juszt Maciej, Prusik Patryk, Jagodziński Artur, Bartosiewicz Piotr, Sebastian Wojtasiak, Jakub Fabiszak, Kajetan Ledwoch, Kowalski Konrad, Michał Karpiński, Grzywacz Mikołaj, Biniecki Piotr, Monik Adrian.

Rocznik 1994, trener Daniel Kołodziejczyk
Srebrni medaliści Mistrzostw Polski Młodzików w 2009 roku
Mituniewicz Julian, Kubicki Andrzej, Okraska Aleksander, Stępień Maciej, Wręga Jakub, Łacisz Wojciech, Wręga Bartosz, Odziemkowski Andrzej, Kucharczyk Kamil, Minkiewicz Maciej, Bogusz Artur, Zaręba Jakub, Paluch Wojciech, Owsiany Miłosz, Jaskólski Wojciech, Bartosz Pawlik.

Rocznik 1995, trener Adam Bigos
Gębicki Jakub, Grodź Konrad, Miernowski Michał, Rybicki Artur, Kamiński Jan, Stanisławczyk Mateusz, Konikowski Jakub, Królikowski Mikołaj, Cieślakowski Oskar, Dryl Jakub, Cis Jakub, Wielicki Adrian, Rachoń Andrzej, Woźniak Grzegorz, Nowicki Krzysiek, Foksowicz Aleksander 

Rocznik 1996, trener Marcin Tuz
III miejsce w półfinałach Mistrzostwach Polski Młodzików w 2011 roku. Bez awansu do finałów MP.
Lemański Bartłomiej, Lipiński Bartłomiej, Trybulec Mikołaj, Domański Filip, Kowalski Łukasz, Szczypkowski Karol, Stelmaszczyk Igor, Lenartowicz Michał, Pietras Artur, Kuhnke Maksymilian, Woźniak Rafał, Mulik Mikołaj, Rogala Bartłomiej, Kwartnik Michał, Plewka Sebastian, Michalik Aleksander, Piotrowski Joachim

Rocznik 1997, trener Andrzej Wrotek
Dominik Dymkowski, Dawid Drobiecki, Grzegorz Kuczmara, Paweł Szczypkowski, Mateusz Kuśmierczyk,  Bartosz Stępień, Antoni Daniluk, Paweł Brojanowski, Michał Udziela, Dominik Piwowarski, Aleksander Odziemkowski

Rocznik 1998, trener Adam Beczek ( w ostatnim sezonie Dariusz Kopaniak)
Skowroński Jakub, Leszczyński Grzegorz, Kopyt Grzegorz, Badowski Jakub, Zieliński Jakub, Rudkowski Marcin, Iwańczyk Piotr, Niemotko Łukasz, Krukowski Kamil, Dębski Grzegorz, Rybicki Michał, Kucharczyk Adam, Pluto Jakub, Żaczek Jan, Steckiewicz Jan, Świątek Aleksander, Wieczorek Piotr

Rocznik 1999, trener Adam Bigos
VIII miejsce w finałach Mistrzostw Polski Młodzików w 2014 roku
Adamczyk Michał, Fryzka Janusz, Gawryś Jan, Hryb Mikołaj, Janikowski Mateusz, Łapiński Aleksander, Niziński Jan, Rybarczyk Filip, Sałajczyk Jacek, Stopa Jan, Szostek Piotr, Żukowski Dominik

Rocznik 2000, trenerzy Paweł Otwinowski, Ada Jankowska
III miejsce w półfinałach Mistrzostwach Polski Młodzików w 2015 roku. Bez awansu do finałów MP
Assendi Igor, Burda Michał, Dragomir -Brzeziński Michał, Dziurzyński Marcin, Gregorowicz Michał, Gwardiak Adrian, Jerke Paweł, Kornaś Mikołaj, Kosacz Michał, Kotarski Adam, Kozioł Bartosz, Laudowicz Maksymilian, Nierodzik Bartosz, Rudkowski Mikołaj, Peszuk Krzysztof, Sakowski Jakub, Salamon Michał, Skłucki Filip, Staroń Jan, Skóra Eryk, Steć Wojciech, Szewczyk Kacper, Sutryk Jakub, Starzyński Stanisław, Winiarski Aleksander, Wójcik Piotr, Woszczyk Maksymilian, Ziemiański Marcin, Zieliński Bartłomiej, Żołądź Jan

Rocznik 2001, trener Kamil Sołtykiewicz
VIII miejsce w finałach Mistrzostw Polski Młodzików w 2014 roku
Januszewski Michał, Rybarczyk Kacper, Bruno Puczko-Szymański, Mateusz Jaszczuk, Foroncewicz Krzysztof, Wójcik Bartłomiej, Gaweł Jakub, Rylski Jakub, Szymański Patryk, Jusiński Adam, Wyszomierski Gabriel, Langner Dominik, Kwiatek Michał, Sołdaj Piotr, Gaweł Michał, Stecz Mateusz

Rocznik 2002, trener Adam Bigos
Marcin Bogusz, Olaf Chuszno, Krzysztof Tkaczyk, Michał Szczygielski, Jakub Karolik, Antek Pyzel, Jan Borowski, Bartek Rauch, Mateusz Rudnicki, Krystian Czerwiński, Jakub Kotomski, Maks Wójtowicz, Szymon Telecki