Klub Sportowy Metro

 

23 URODZINY Klubu Sportowego METRO WARSZAWA

 

Czas leci, latek przybywa.

To były udane 23 urodziny :)

W hali sportowej UCSiR na Ursynowie przy Dereniowej 48 było tłoczno. Może było nas nawet pół tysiąca :)

Obchody zainaugurowali seniorzy KS METRO rozpoczynając punktualnie o 17.30 mecz II ligi z Lesanem Halinów.
W przerwach meczu odbywały się krótkie ceremonie dekoracji medalistów w mistrzostwach KS METRO w małych grach w 14 grupach rocznikowych. Medale wręczali m.in. vice burmistrz Ursynowa Pan Rafał Miastowski, trener Stephane Antiga, wychowanek KS METRO Andrzej Wrona oraz dyrektor sportowy i założyciel KS METRO Dariusz Kopaniak.

W kuluarach uczestnicy spotkania raczyli się przepysznymi wypiekami przygotowanymi przez poszczególne grupy rocznikowe, na trybunach trwała zabawa, fruwały balony, a przy szatni powodzeniem cieszyły się koszulki METRO 23 wzorowane na legendarnej koszulce Michaela Jordana z Chicago Bulls właśnie z numerem 23. No i chociaż METRO to siatkówka, a Bulls to koszykarze to ten numer 23 miał największe symboliczne znaczenie :)

Po meczu (wygranym pewnie przez METRO 3:0) na salę wjechał TORT złożony z ponad pół tysiąca przepysznych mandarynek. Ozdobiony kilkoma płonącymi racami prezentował się okazale. Gromkie STO LAT poprzedziło konsumpcję.

Ostatnim (jakże emocjonującym) wydarzeniem był konkurs TRAF DO KOSZA i znów ten Jordan :) gdzie wystartowała chyba rekordowa liczba uczestników. Finałowa rozgrywka między Adrianem i Amelią była wisienką na torcie tego wieczoru. Miniwieżę Philips wygrała Amelia Piekut! Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom spotkania oraz wszystkim, którzy jakoś tam są związani z Klubem METRO życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018.