Klub Sportowy Metro

 

STO LAT!

 

Metro świętuje 22 urodziny!

W dniu 17 grudnia 2016 roku podczas meczu II ligi seniorów KS METRO zorganizowaliśmy obchody 22 urodzin Klubu. Sceneria ligowego spotkania przeniosła uczestników w świat prawdziwej siatkówki, natomiast dookoła meczu czuć było atmosferę urodzinowej imprezy. Wszystkie grupy szkoleniowe w sekcji dziewcząt i chłopców przygotowały okolicznościowe ciasteczka, a w niektórych przypadkach były to wręcz arcydzieła i to na dodatek w ilościach wydawało się ogromnych, ale jakoś wszystko udało się skonsumować :) Komisja ciasteczkowa oceniała walory każdej z zaprezentowanych słodkości a nagrodę dla najlepszych otrzymali chłopcy z rocznika 2003.

W przerwach meczu wręczano medale i nagrody za mistrzostwa Klubu w małych grach (wyniki na końcu relacji). W kategorii dziewcząt medale wręczała swoim klubowym koleżankom Agata Lesiak, wychowanka KS METRO, pierwsza w historii METRA reprezentantka Polski kadetek. Medale w sekcji chłopców wręczał selekcjoner reprezentacji już nie Polski lecz Kanady trener Stephane Antiga. Kadeci, juniorzy i seniorzy odbierali medale z rąk burmistrza Ursynowa Pana Rafała Miastowskiego oraz prezesa KS METRO Wojciecha Szczuckiego. Miłym akcentem było też wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu organizowanego przez Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej pod hasłem "Mój klub, moja miłość". Nagrody te w postaci piłek i złotej piłki z rąk vice-prezesa MWZPS Jarosława Miałkowskiego odebrali chłopcy z rocznika 2001, podopieczni trenera Kamila Sołtykiewicza.

Po zakończeniu meczu, który gospodarze w prezencie na 22 urodziny Klubu wygrali pewnie 3:0 z drużyną Centrum Augustów, przyszedł czas na gromkie wspólne STO LAT oraz konsumpcję tradycyjnego metrowskiego TORTU złożonego tym razem z ponad pół tysiąca przepysznych mandarynek. 

Ostatnim akcentem urodzinowego spotkania był konkurs na celność odbicia siatkarskiego o mini wieżę Philips. Przed koszami ustawiły się trzy bardzo długie kolejki uczestników konkursu. Każde trafienie było premiowane przejściem do kolejnej rundy i tak doszło do kilkuosobowego finału, w którym zwyciężył Bartek Dygas z rocznika 2003.

Prowadzący urodzinowe spotkanie dyrektor sportowy i założyciel KS METRO Dariusz Kopaniak złożył wszystkim uczestnikom życzenia świąteczne i noworoczne oraz życzył zawodniczkom, zawodnikom i trenerom kolejnego udanego sportowego roku.

Partnerem Strategicznym urodzinowego meczu ligowego była Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy natomiast fundatorem nagród m.in. dla medalistów mistrzostw Klubu Firma Auto Idea Mercedes Benz.

Na zakończenie relacji dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w tym okolicznościowym spotkaniu, a szczególne podziękowania kierujemy do grona aktywnych rodziców, którzy pomogli przy przeprowadzeniu całej imprezy i dzielnie pracowali m.in. prowadząc szatnię oraz sklepik klubowy. Bardzo dziękujemy!

Fotorelacja: patrz FACEBOOK

Wyniki mistrzostw KS METRO:

SENIORZY 

1. JAKUB SKWAREK

2. PATRYK TOROPOLSKI

3. MACIEJ STĘPIEŃ

JUNIORZY

1. JAN NIZIŃSKI 

2. DOMINIK ŻUKOWSKI 

2. ADAM KUCHARCZYK

KADECI

1. BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI 

2. IGOR ASSENDI

3. KRZYSZTOF PESZUK

Sekcja chłopców

2002

1 JAN BOROWSKI

2 PIOTR KOC

3 MARCIN BOGUSZ

2003

1 OLIWIER FARKAS

2 JANEK SOWIŃSKI

3 OSKAR WYSZOMIERSKI

2004

1. JAKUB LINKIEWICZ

2. PIOTR KOZŁOWSKI

3. MATEUSZ MICHALECKI

2005

1. MICHAŁ KOZŁOWSKI 

2. MICHAŁ GRABEK 

3. MIKOŁAJ RACZEK 

2006

1. TYMON ZALEWSKI 

2. ADAM PRZYBYŁ 

3. TIMOTE ANTIGA

Sekcja dziewcząt

2002

1. WIKTORIA DRABKOWSKA

2. ANASTAZJA MIJAS

3. KLAUDIA ZAŁĘSKA

2003

1. ANTONINA RZEPKOWSKA 

2. AMELIA PIEKUT

3. NATALIA GEMZAŁA

2004

1. KAROLINA STANISZEWSKA

2. OLA FILIP

3. MARIA MALAK

2005

1. EMILKA GRABOWSKA

2. ZUZIA KUŚMIERCZYK

3. WIKTORIA TELECKA

2006

1. OLGA SAK

2. WIKTORIA WIELGOSZ

3. JAGODA SALBERT

GRATULUJEMY!