Klub Sportowy Metro

 

MECZ TRENERÓW KS METRO!

 

Zakończenie sezonu 2016/2017

Zapraszamy serdecznie zawodniczki i zawodników Klubu Sportowego METRO Warszawa oraz ich rodziców, dziadków, rodzeństwo, przyjaciół, sympatyków, kibiców, wychowanków, absolwentów i wszystkich zakochanych w siatkówce na MECZ TRENERÓW KLUBU METRO! Mecz zostanie rozegrany z okazji Zakończenia Siatkarskiego Sezonu 2016/2017 w KS METRO w dniu 21 czerwca 2017 w hali sportowej UCSiR przy ulicy Dereniowej 48. Startujemy o 17.00.

MECZ TRENERÓW

Będzie to już trzecia edycja MECZU TRENERÓW. Rok i dwa lata temu po zaciętych meczach wygrywała drużyna B. Jak będzie tym razem? Składy zespołów po kilku transferach, roszadach i pozyskaniu nowych zawodniczek i zawodników przedstawiają się następująco:

METRO A: Wojciech Szczucki, Jacek Jankowski, Ada Jankowska, Adam Bigos, Kamil Sołtykiewicz, Robert Szumowski, Michał Pyra, Piotr Dwojak, Jakub Skwarek, Martyna Kwiatkowska

METRO B: Dariusz Kopaniak, Mateusz Majcherek, Patryk Sadlej, Tomasz Litwiniuk, Jakub Bokuniewicz, Anna Blacha, Iwona Szwej, Jakub Zamojski, Michał Urbaniak, Grzegorz Komendowski, Aleksander Gosk

O poziom sportowy tego spotkania możemy być spokojni :) 

Będzie to siatkówka na najwyższym poziomie... zwłaszcza ambicji! Trenerzy liczą na wspaniały doping wszystkich kibiców! Ciekawi jesteśmy jaką oprawę przygotuje siatkarska młodzież METRA?  Przed nami wspólna zabawa i wyjątkowa okazja dla zawodniczek i zawodników oraz ich rodziców, by pokrzyczeć (trochę) na swoich trenerów, „wytknąć im błędy” i spędzić czas w dobrych humorach.

Wyróżnienia NASZE METRO za sezon 2016/2017

W przerwach meczu będzie okazja do podsumowania mijającego sezonu oraz zostaną wręczone okolicznościowe WYRÓŻNIENIA za sezon 2016/2017. 
Po raz pierwszy fundatorem Wyróżnień dla zawodniczek i zawodników jest działający przy Klubie METRO Fundusz Sportowy NASZE METRO. Z satysfakcją informujemy, że grono kilkunastu Uczestników Funduszu potrafiło przez miniony rok uzbierać kwotę ponad 25 tys. złotych, które przeznaczane są sukcesywnie na dofinansowanie działalności Klubu METRO. Jest to nieoceniona pomoc, a dodatkowe pieniądze w klubowym budżecie są niestety konieczne dla realizowania działalności szkoleniowej zwłaszcza kiedy odnosimy sukcesy! Do współuczestnictwa w Funduszu NASZE METRO zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Informacja o Funduszu: TUTAJ

Zagraj z MISTRZEM ŚWIATA Pawłem Zagumnym w siatkówkę!

Z okazji Zakończenia Sezonu 2016/2017 przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców wyjątkową niespodziankę. Tradycyjnie podczas meczu trenerów będzie można obstawiać zwycięstwo jednej z drużyn. Po meczu wylosujemy 30 osób (będziemy losować kolejno jeden los spośród kibiców drużyny przegranej i dwa z wygranej). Wylosowana grupa będzie mogła na głównym boisku zagrać w siatkówkę z... mistrzem świata Pawłem Zagumnym! Po wspólnej grze Mistrz Paweł wręczy wszystkim wylosowanym osobom okolicznościowe CERTYFIKATY z autografem oraz zaprosi do wspólnych zdjęć. Będzie też okazja wygrać oryginalną meczową koszulkę reprezentacyjną Pawła Zagumnego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Środa 21 czerwca 2017, hala sportowa UCSiR ul. Dereniowa 48. Zaczynamy o 17.00.

Wspomnienia z wcześniejszych MECZÓW TRENERÓW.
Rok 2015 pierwszy mecz trenerów: ZOBACZ
Rok 2016 drugi mecz trenerów: ZOBACZ