Klub Sportowy Metro

 

Teraz finały w kategorii młodzik

 

Młodziczki i młodzicy KS METRO stają do walki o mazowieckie medale

Juniorzy i kadeci KS METRO w minionych tygodniach wywalczyli medale w mazowieckich finałach. Teraz kolej na ich młodszych kolegów i koleżanki.

W najbliższy weekend 24-25 marca 2018 rozegrane zostaną finałowe turnieje mistrzostw Mazowsza młodziczek i młodzików. W obydwu finałach zagra KS METRO. O ile młodzicy KS METRO walczą o medale na MAZOWSZU już od wielu, wielu lat to finał młodziczek jest szczególny bo pierwszy w krótkiej historii sekcji dziewcząt KS METRO. Szanse na medal i tym samym awans do rozgrywek ogólnopolskich obie ekipy mają na pewno. 

Tegoroczne finały to także pierwsze finały Mazowsza w tej kategorii wiekowej dla obu trenerów. Trenerzy Jakub Bokuniewicz i Piotr Dwojak od kilku sezonów prowadzą w METRZE grupy rocznika 2003. Mają już w swoim dorobku medale w minisiatkówce, a teraz powalczą o medale w szóstkach.

Trzymamy kciuki!!!

Młodziczki w Legionowie

Po eliminacyjnych turniejach METRO uplasowało się na drugiej pozycji w łącznej klasyfikacji i tym samym zespół wywalczył automatyczny awans do turnieju finałowego.

Trener Jakub Bokuniewicz: „Przed nami chwila prawdy. Sumiennie przygotowywaliśmy się  do finałów Mazowsza przez ostatni miesiąc. Dziewczyny nie miały ani razu wolnego weekendu- jednym słowem dały z siebie wszystko! Czekamy z niecierpliwością na weekendowe mecze. Turniej będzie bardzo wyrównany i każdy może wygrać z każdym. Nasze przeciwniczki są bardzo mocne jednak my również mamy swoje argumenty i będziemy walczyć do upadłego o medal- to mogę obiecać na pewno. Czy uda się go zdobyć i jeśli tak to jaki? Okaże się w weekend. Na razie nie myślimy w ogóle o rozgrywkach ogólnopolskich- najpierw trzeba do nich awansować. Skupiamy się na "tu i teraz". Sparingi, które rozgrywaliśmy w ostatnim czasie wyglądały z naszej strony dobrze. Czekamy aż nogi odzyskają trochę świeżości po przygotowaniach i w najbliższy weekend powinna być moc! :)
Zapraszam wszystkich kibiców, rodziców, najbliższych, znajomych i całą metrowską społeczność na halę w Legionowie! Trzymajcie kciuki! :) 

W finałach zagrają: MOS Wola Warszawa, Atena Warszawa, LTS Legionovia oraz METRO.

Hala: Legionowo, SP nr 8, ul. Zegrzyńska 3

Kolejność spotkań:
Sobota 24 marca
10:00 LTS Legionovia Legionowo – UMKS MOS Wola Warszawa
12:00 UKS Atena Warszawa - KS Metro Warszawa 
16:00 KS Metro Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa

18:00 UKS Atena Warszawa – LTS Legionovia Legionowo

Niedziela 25 marca
10:00 UKS Atena Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa
12:00 LTS Legionovia Legionowo – KS Metro Warszawa

Zapraszamy!!! Zobacz TUTAJ

Młodzicy na Ursynowie

Drużyna młodzików KS METRO wygrała fazę eliminacyjną na Mazowszu w sezonie 2017/2018. Turniej finałowy będzie ostatnim wojewódzkim bojem.

Trener Piotr Dwojak: „Osobiście już nie mogę się doczekać pierwszego meczu. Razem z rocznikiem 2003 mamy już srebrne i brązowe medale Mistrzostw Mazowsza w młodszych kategoriach wiekowych, więc brakuje nam tylko złota. Wierzę, że jeśli zagramy na swoim poziomie to zdobędziemy brakujący nam krążek. Do finałów jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i ze swojej strony mogę obiecać świetne siatkarskie widowisko. Kibicujcie nam wytrwale, bo WALCZYMY o mistrzostwo!”

Uczestnicy Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza Młodzików: 
KS Metro Warszawa, UKS Plas Warszawa, UMKS MOS Wola Warszawa, UKS Polonez Wyszków

Hala: Ursynów, SP nr 323, ul. Hirszfelda 11

Sobota, 24 marca
12:00 KS Metro Warszawa – UKS Polonez Wyszków
13:30 UKS Plas Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa
17:30 UKS Polonez Wyszków – UKS Plas Warszawa
19:00 UMKS MOS Wola Warszawa – KS Metro Warszawa

Niedziela, 25 marca
11:00 UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Polonez Wyszków
12:30 KS Metro Warszawa – UKS Plas Warszawa

Zapraszamy!!! Zobacz TUTAJ

METRO!!!


 

Grupy powiązane z wiadomością: